Czwarty zestaw MA dot2 w Polsat

Zaledwie kilka dni temu zakończyliśmy instalację kolejnego, czwartego już zestawu do sterowania światłem w studiach telewizji POLSAT. Tym razem w jego skład weszły: konsolety dot2 core oraz skrzydła dot2 F-wing.

Wybór po raz kolejny padł na produkt firmy MA Lighting. I nie ma w tym nic dziwnego – telewizja testuje je już ponad dwa lata. Operatorzy doceniają je przede wszystkim za szerokie spektrum możliwości, które obejmuje nie tylko sterowanie światłem konwencjonalnym, ale także zainstalowanymi w pomieszczeniach stacji reflektorami typu ARRI L7-C. W ten sposób optymalizuje pracę operatorom światła, zapewniając kompatybilność wszystkich elementów oraz niecodzienny komfort pracy.

Kolejną zaletą systemu jest czytelny sterownik, wyróżniający się intuicyjnością w obsłudze, co czyni go idealnym rozwiązaniem w dynamicznych warunkach telewizji informacyjnej. Nie bez znaczenia przy wyborze kolejnego systemu tego typu była jego mobilność – podczas instalacji czwartego zestawu, trzeci zasilił studio „green box”. Ta cecha daje nieograniczone możliwości adaptacyjne i realizacyjne.

Poza studiem „green box” zestawy MA dot2 wspomagają działanie POLSAT NEWS 2 oraz POLSAT SPORT.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie