Partymedia inwestuje w Wysiwyg i Vivien

Partymedia zainwestowała w programy Wysiwyg i Vivien, które będą stanowić znakomite narzędzia i wsparcie dla profilu działalności tej firmy.

Wysiwyg umożliwia projektowanie i przygotowania logistyczne imprezy od strony aranżacji przestrzennej i logistyki pod kątem szeroko pojętej techniki scenicznej.

Vivien jest z kolei programem do projektowania i przygotowania imprezy od strony aranżacji przestrzennej i logistyki, ze wskazaniem na obsługę gości pod kątem rezerwacji, kateringu, wyposażenia wnętrza, oraz bieżącego nadzoru kosztów.

Sławomir Szen (Partymedia):
Firma Partymedia działa na rynku eventowym od 20 lat.
Zajmujemy się organizacją i obsługą techniczną wydarzeń artystycznych i konferencji.
Dysponujemy bogatym zestawem światła efektowego i architektonicznego, nagłośnieniem koncertowym i konferencyjnym, systemami scenicznymi, konstrukcjami kratownicowymi, multimediami oraz elementami scenografii.
Potencjał ludzki, wyposażenie oraz własny transport ciężarowy pozwalają nam na sprawną obsługę do 10 imprez, konferencji i kongresów jednocześnie. Jako, że ponad 80% obsługiwanych przez nas przedsięwzięć to eventy korporacyjne o dużym rozmachu technicznym oraz wymuszona przez rynek potrzeba pokazania klientowi zaplanowanego efektu końcowego zanim dojdzie do realizacji – zdecydowaliśmy się na wdrożenie oprogramowania Vivien – jako nieskomplikowanego w obsłudze a zarazem bardzo pożytecznego dla kreowania nowoczesnego wizerunku firmy wśród zleceniodawców i niezastąpionego przy pracach montażowych. Oprogramowanie to jest w pełni kompatybilne w środowisku Wysiwyg, które nabyliśmy jako podstawowe narzędzie do wirtualnego budowania techniki koncertowej oraz spektakli, które obsługujemy. Od dziś zarówno nasi technicy zdecydowanie sprawniej montują zgodnie z przedstawionym plotem, co wpływa na szybkość oraz poprawienie jakości działania, jak i nasi zadowoleni klienci są w stanie obejrzeć render i animację pracy całego systemu, wprowadzić ewentualne zmiany i ostatecznie zaakceptować projekt.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie