„Mamma Mia!” w Romie z grandMA2 oraz RJ Victor

Teatr Muzyczny „Roma” w Warszawie rozszerzył swój stan posiadania o system sterowania grandMA2 oraz reflektory prowadzące Robert Juliat Victor, specjalnie na potrzeby najnowszego musicalu Mamma Mia!

System sterowania grandMA2 w Romie składa się z konsolet grandMA2 light i grandMA2 ultra-light, oraz procesora MA NPU.

W takim zestawie system realizuje pełny, śledzony backup spektaklu, oraz daje dwa niezależne stanowiska do równoległej pracy nad jednym spektaklem.

Ma to niebagatelne znaczenie przy napiętym harmonogramie pracy i presji czasu, szczególnie w realizacjach tak prestiżowych jak te podejmowane przez „Roma”.

Teatr zakupił również zestaw czterech reflektorów prowadzących Robert Juliat Victor. Reflektory te zapewniają siłę i jakość światła wymaganą do tego musicalu, a jakość wykonania, dbałość o szczegóły techniczne i wyważenie konstrukcji ułatwiają zadanie ich operatorom.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie