Setlight kupił MA onPC fader wing

Wraz z nadchodzącym nowym rokiem firma Setlight, jako jedna z pierwszych, zakupiła kolejne urządzenie firmy MA, jakim jest MA onPC fader wing.

Przemysław Wrembel:

„O zakupie kolejnego sterownika zdecydowała bardzo duża uniwersalność architektury systemu MA – co w przypadku naszych przedsięwzięć ma bardzo duże znaczenie. W zależności od potrzeb wszystkie elementy systemu pracują całkowicie niezależnie przy różnych imprezach – a w połączeniu stanowią bardzo rozbudowany system do sterowania oświetleniem jak i multimediami.

Obecnie do średnich produkcji głównie używamy grandMA2 light , do mniejszych MA onPC command wing, zatem naturalnym była jego rozbudowa o MA onPC fader wing. Dzięki takiemu połączeniu obecnie command wing i fader wing stanowią pełnowartościowy backup naszej głównej konsolety, a w przypadku dwóch imprez jednocześnie o mniejszym znaczeniu dysponujemy konsoletą tańszą, a jednocześnie opartą o ten sam znany wszystkim pracownikom interfejs.

Niebagatelne znaczenie ma również możliwość pracy równoległej całego systemu przy większej imprezie, kiedy dwie osoby mogą jednocześnie programować oświetlenie, video – korzystając z tych samych narzędzi.

Uzupełnieniem naszego systemu na tę chwilę stanowi media serwer MA VPU, oraz dodatkowo 2Port Node onPC i 2Port Node onPC Pro, do dystrybucji sygnałów w sieci Ethernet. Obecnie czekamy na debiut zapowiadanych MA 4Port Node onPC, by wykorzystać w pełni możliwości sieci 1GB. Docelowo cała dystrybucja sygnałów DMX, ma się oprzeć o MA 4Port Node onPC wraz z pełnym backupem, dzięki komputerowi pracującemu równolegle na scenie.”

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie