Recenzja skrzydeł MA onPC

Przenośne skrzydła MA Lighting przeznaczone do pracy z komputerem i oprogramowaniem grandMA2 onPC zyskują fanów. MA onPC command wing i MA onPC fader wing to doskonałe rozwiązenie tam, gdzie potrzebna jest mobilność i profesjonalna realizacja. Przekonał się o tym Tomasz Filipiak, reżyser, realizator światła i dyrekor artystyczny łódzkiego Teatru V6:

„Fortepian Światła”

Większość kompozycji muzycznych powstaje na fortepianie. Kiedy dostaję scenariusz przedstawienia, widzę próbę z aktorami, słucham reżysera, w mojej głowie rodzą się obrazy poszczególnych scen. Zaczynam komponować światło.

Niedawno mój fortepian rozrósł się o dodatkowe oktawy. Fader Wing ułatwił mi zarówno realizacje „live”, gdy niezmiernie ważny jest szybki dostęp do wielu urządzeń i ich parametrów, jak i pracę przy spektaklach teatralnych. Gotowe sceny zapisanego show mogę, nie zmieniając wielu stron, wzbogacać o liczne efekty i doświetlać na wiele sposobów. W połączeniu z MA onPC command wing i z grandMA2 onPC mam mobilny, lekki i niezwykle wydajny zestaw do programowania i realizacji światła.

Przy zamianie w command wingu wejścia DMX na wyjście, można uzyskać siedem analogowych linii, co pozwala obsługiwać rozbudowane instalacje teatralne. 21 executorów suwakowych + crossfader ułatwiają efektowną improwizację z wieloma urządzeniami. Kompozycje stają się bardziej porywające – fanów przybywa 🙂

Polecam!

Tomasz Filipiak

reżyser i realizator światła,
dyrektor artystyczny Teatru V6.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie