SGM G-4 Wash

SGM przedstawia nową ruchomą głowę. G-4 Wash jest lekką i niedużą głową wash z soczewką Fresnel. Wyróżnia ją szczelność IP65, bardzo silny strumień, mieszanie barw RGBAL, niski pobór mocy i ciche chłodzenie.

Efekt oświetleniowy zapewniają takie funkcje jak jasność 6300 lumenów, mieszanie barw RGBAL, dodatkowy filtr dichroiczny dla barwy „Congo Blue”, zoom 9°-76°, szybki pan/tilt, ciągła rotacja pan, oraz płynnie regulowany dimmer.

Bezpieczeństwo i wygodę użycia zapewniają takie cechy jak brak wymiany lamp, obsługa RDM, bezprzewodowy moduł DMX/RDM, małe wymiary, niska waga 10 kg, szczelność IP65 z aktywnym usuwaniem wilgoci, oraz praca przy złej pogodzie i temperaturach -40°C do 50°C.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie