Teatr Wielki – Opera Narodowa z grandMA2

Niedawno zakończyliśmy kolejną realizację dla potężnej sceny teatralnej. Tym razem dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy dwa zestawy sterowania oświetleniem dla Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Pierwszy z nich trafił do Sali Moniuszki uznanej za jedną z największych scen operowych świata, drugi natomiast do kameralnej Sali Młynarskiego. Oba oparte są na produktach uznanej firmy MA Lighting International GmbH.

Ze względu na imponujące rozmiary inscenizacji inwestorzy zdecydowali się na zakup dwóch konsolet grandMA2 full-size do większej z nich. Obecnie są to największe urządzenia tego typu na rynku, które doskonale sprawdzają się przy obsłudze gigantycznych widowisk. Tymczasem drugi system opiera się na dwóch mniejszych konsoletach grandMA light. Ich główną zaletą jest umożliwienie pracy dwóm operatorom jednocześnie.

Co więcej, w trosce o bezawaryjny przebieg każdego przedstawienia Opera zdecydowała się na dwie konsole w każdym pomieszczeniu, które stanowią dla siebie backup’y, co nie tylko zwiększa operatorom poczucie bezpieczeństwa, ale także komfort pracy. Ten ostatni zapewniony jest ponadto przez nowoczesny i niezwykle funkcjonalny zdalny system sterowania.

Elastyczność i popularność zastosowanych rozwiązań zapewnia zarówno swobodę pracy nad własnymi realizacjami, jak i łatwiejszą współpracę w przedstawieniach gościnnych.

Do dokładniejszego opisu zapraszamy na stronę w dziale realizacji.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie