SHOWTECH 2013

Dziękujemy wszystkim gościom, z którymi mogliśmy spotkać się na naszym stoisku na targach SHOWTECH 2013 w Berlinie. Podobnie jak dwa lata temu, SHOWTECH stał się okazją do rozmowy z przedstawicielami światowej i polskiej branży techniki scenicznej.

Firma LTT przygotowała stoisko wspólnie z naszymi Partnerami, firmami M.Ostrowski oraz P.W.Promont, z którymi od lat współpracujemy przy największych, kompeksowych realizacjach takich jak Opera Krakowska, Opera Wrocławska, Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku czy nowa siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Jeszcze raz dziękujemy!

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie