grandMA2 w firmie LEVEL

System sterowników grandMA2 firmy MA Lighting wciąż zyskuje na popularności. Ci, którzy pracowali na pierwszej wersji systemu MA nie mają wątpliwości; możliwości grandMA2 doceniają także firmy, które często współpracują z zespołami muzycznymi o dużych wymaganiach riderowych.

Poznańska firma LEVEL postawiła na konsoletę grandMA2 light. Oto jak tłumaczy swoją decyzję:

Specjalizujemy się głównie w oświetleniu koncertów, a co za tym idzie musimy spełniać ridery wykonawców. Do tej pory MA Lighting grandMA1 light była ulubionym sterownikiem większości realizatorów. Jednak po pojawieniu się serii 2 coraz częściej w riderach pojawia się grandMA2 light. To spowodowało, że podjęliśmy decyzję o zakupie tego, a nie innego sterownika.

Leszek Boch
LEVEL Technika Estradowa

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie