Transcolor inwestuje w grandMA2

Mam Talent II

Firma Transcolor jako pierwsza w Polsce rozszerzyła swoja ofertę o konsolety grandMA2 full size.
To już kolejny sprzęt z MA Lighting – wcześniej Transcolor używał konsolet grandMA full size z serii 1.

O powodach zakupu mówi Marcin Michna – Light Designer:

Kiedy do codziennego użycia zaczęła wchodzić technologia LED, systemy sterowania które do tej pory wykorzystywaliśmy stały się nie wystarczające. System grandma oferuje możliwość programowania w czasie rzeczywistym zarówno reflektorów konwencjonalnych, ruchomych głów, jak i dużej ilości urządzeń LED. Zewnętrzne procesory zapewniają dużą liczbę dodatkowych, idealnie zsynchronizowanych wyjść DMX. Ważną rolę odgrywa również możliwość pełnego backupowania systemu, które jest tak ważne przy realizacji live programów telewizyjnych.

Po blisko dwóch latach bezawaryjnego użytkowania systemu grandMA serii 1 podjęliśmy naturalną decyzję o zakupie kolejnych konsolet, tym razem grandMA2 full size. Konsolety nowej serii 2 wykorzystaliśmy w polskiej edycji programów ”Taniec z Gwiazdami X” oraz „Mam Talent II”.

Seria konsolet grandMA2 oprócz szybszego działania, oferuje dodatkowy ekran multitouch, większe panoramiczne ekrany dotykowe, oraz możliwość obsługi do 256 linii DMX.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie