4.1.1 PIXERA, odcinki 1-10

Odcinek 1 – Wprowadzenie

Oto wprowadzenie do systemu PIXERA firmy AV Stumpfl. Używamy oprogramowania w wersji 1.4.13.

Odcinek 2 – Zakładka SCREENS – Podstawy

W tym odcinku skupimy się na podstawach zakładki SCREENS. Używamy oprogramowania w wersji 1.4.13.

Odcinek 3 – Zakładka SCREENS – Funkcja Edit Mesh

W tym odcinku skupimy się na funkcji EDIT MESH i imporcie wlasnych obiektów 3D. Używamy oprogramowania w wersji 1.4.13.

Odcinek 4 – Zakładka MAPPING – Podstawy

W tym odcinku przejdziemy do zakładki MAPPING, dowiemy się jak importować projektory z wbudowanej biblioteki oraz jak konfigurować optykę naszego projektora w przestrzeni 3D. Używamy oprogramowania w wersji 1.4.13.

Odcinek 5 – Zakładka MAPPING – Keystone & Warping

W tym odcinku, w zakładce MAPPING, zobaczymy jak szybko skorygować zniekształcenia trapezowe i jak działa warp. Używamy oprogramowania w wersji 1.5.72.

Odcinek 6 – Zakładka MAPPING – Maska i Softedge

W tym odcinku zobaczymy jak szybko dodać maskę na naszą projekcje oraz zobaczymy jak skonfigurować projektory aby wyświetlały wspólny kontent. Używamy oprogramowania w wersji 1.5.72.

Odcinek 7 – Zakładka MAPPING – Konfiguracja Output

W tym odcinku przewodnika PIXERA zobaczymy jak dopisać OUTPUT wyjście do określonego urządzenia oraz jak wypuścić kilka obrazów pojedynczym Output. Używamy oprogramowania w wersji 1.5.72.

Odcinek 8 – Zakładka MAPPING – Konfiguracja ścian LED

W tym odcinku przewodnika PIXERA zobaczymy jak konfigurować mapy pikseli ściany LED. Używamy oprogramowania w wersji 1.4.20.

Odcinek 9 – Zakładka COMPOSITING – Importowanie plików

W tym odcinku przewodnika PIXERA zobaczymy jak szybko i łatwo importować kontent do projektu. Używamy oprogramowania w wersji 1.4.20.

Odcinek 10 – Zakładka COMPOSITING – Podstawy Timeline

W tym odcinku przewodnika PIXERA zobaczymy podstawy programowania Timeline. Używamy oprogramowania w wersji 1.4.20.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie