4.1.2 PIXERA, odcinki 11-20

Odcinek 11 – Zakładka COMPOSITING – Narzędzia Timeline

W tym odcinku przewodnika PIXERA zobaczymy do czego służą narzędzia dostępne w zakładce Compositing. Używamy oprogramowania w wersji 1.5.72.

Odcinek 12 – Zakładka COMPOSITING – Skalowanie i Keyframe

W tym odcinku zobaczymy do czego służą różne mody do skalowania naszego kontentu oraz jak korzystać z parametrów pozycji, rotacji, rozmiaru i jak te zmiany zapisywać na keyframe. Używamy oprogramowania w wersji 1.5.72.

Odcinek 13 – Zakładka COMPOSITING – Multi-Timleline

W tym odcinku zobaczymy jak programować swoją kompozycje przy użyciu kilku timeline-ów. Używamy oprogramowania w wersji 1.5.72.

Odcinek 14 – Zakładka COMPOSITING – Audio

W tym odcinku przyjrzymy się Audio oraz jego konfiguracji. Używamy oprogramowania w wersji 1.5.72.

Odcinek 15 – Software v1.6 cz.1

W tym odcinku przyjrzymy się nowościom oprogramowania w wersji 1.6 Używamy oprogramowania w wersji 1.6.11.

Odcinek 16 – Software v1.6 cz.2

W tym odcinku przyjrzymy się kolejnym nowościom oprogramowania w wersji 1.6 Używamy oprogramowania w wersji 1.6.11.

Odcinek 17 – Software v1.6 cz.3

W tym odcinku przedstawiamy trzecią i ostatnią część o nowościach oprogramowania w wersji 1.6. Używamy oprogramowania w wersji 1.6.11.

Odcinek 18 – Patch Timeline DMX

W tym odcinku zobaczymy jak z patchować parametry w PIXERA i jak je kontrolować z poziomu konsolety oświetleniowej. Bardzo pomoże nam wszystkim funkcjonalność eksportu pliku opisowego GDTF. Używamy oprogramowania w wersji 1.6.21.

Odcinek 19 – Konwerter plików

W tym odcinku zobaczymy jak używać konwertera plików. Używamy oprogramowania w wersji 1.6.21.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie