Zobacz także

EXE-Rise DC

Wyciągarki łańcuchowe serii EXE-Rise w wariancie DC spełniające wytyczne BGV-D8 oraz igvw SQ P2.

MA onPC command wing

Zaawansowane technicznie rozszerzenie/panel typu wing do grandMA2 onPC z bogatym wyposażeniem w standardzie.

TIBO 503

Reflektor profilowy o innowacyjnej konstrukcji, używający lamp halogenowych o mocach od 300W do 500W. Nowa konstrukcja optyki udostępnia dwa zakresy szerokości świecenia w jednym urządzeniu.

COLORado 2-Quad Zoom Tour

Silny naświetlacz LED RGBW 14x15W z regulacją zoom 11°-43°. Dostępne jest 16-bitowe sterowanie kolorem i jasnością, oraz kaskadowe zasilanie złączami Neutrik powerCON.

Rogue R2 Spot

Nowoczesna i niedroga głowa typu spot z białym źródłem LED 240W. Nominowana w 2014 roku do Nagrody Parnelli w kategorii oświetlenia.

Actor 716

Wysokiej jakości i niezawodny regulator na 12 kanałów o zwartej i wytrzymałej konstrukcji. Umieszczony jest w obudowie rack 19" o wysokości 3U.

Narodowy Instytut Audiowizualny

Firma LTT brała udział w modernizacji Sali Wielofunkcyjnej w budynku "A" Narodowego Instytutu Audiowizualnego. Dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy tam oświetlenie, wraz ze sterowaniem, oraz mechanikę sceniczną.

Narodowy Instytut Audiowizualny

Za sterowanie oświetleniem odpowiada sterownik systemu grandMA2, złożony ze zintegrowanego komputera PC oraz MA onPC command wing.

Na zestaw oświetlenia sali złożyły się między innymi:

Podstawą instalacji mechaniki było 8 wyciągarek Litec EXE Rise DC 310 kg z osprzętem, łańcuchem 8 m oraz torbami "M" bag kit, oraz kratownice aluminiowe.