Blue Cafe na skrzydłach MA

Oto kolejny zwolennik mobilności systemu MA onPC firmy MA Lighting — Zygmunt Charytonik, realizator oświetlenia zespołu Blue Cafe, wybrał skrzydła MA onPC command wing:

Od wielu lat pracę ułatwia mi system MA Lighting. Początkowo korzystałem z grandMA serii 1, jednak ostatnio dokonałem zakupu następcy. Zdecydowałem się na MA onPC Command wing, który pozwala wykorzystać funkcjonalność systemu grandMA2. Co wpłynęło na moją decyzję?

Powód jest bardzo prosty — rozmiar i waga. Podróżując dużo po Polsce samochodem i pociągami nieraz wlokłem za sobą konsole typu grandMA light lub grandMA micro; było to bardzo uciążliwe ze względu na gabaryty — patrz zdjęcie 😛

Tak było kiedyś…

Teraz świat stał się piękny — zestaw waży 12 kg i mieści się w ekstra torbie MA onPC wing bag.

Polecam gorąco dla niedowiarków.

— Zygmunt Charytonik
Realizator światła zespołu Blue Cafe

…a tak jest teraz, dzięki przenośności onPC command winga i wygodnej torbie.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie