Roy-Sound wybiera grandMA2

Konsolety MA Lighting zyskują coraz więcej fanów. Firma Roy-Sound z Gorzowa Wielkopolskiego jest kolejnym realizatorem techniki estradowej, który dostrzegł potencjał systemu sterowania grandMA2. Niedawno firma wzbogaciła się o sterownik grandMA2 Light. Na decyzję o zakupie konsolety wpłynęły m.in. pozytywne doświadczenia ze sterownikiem grandMA poprzedniej serii:

Kilka lat temu poszukując odpowiedniego sterownika oświetleniowego dla mojej firmy zdecydowałem, że powinno być to coś nowego, co przez długie lata spełniałoby wymagania realizatorów w naszym kraju. Wówczas wybór padł na stół grandMA Micro firmy MA Lighting.
Po kilku latach doświadczeń stwierdziłem, że przyszedł czas na następny krok. Tym razem oferta mojej firmy została wzbogacona o sterownik z o wiele wyższej półki – grandMA2 light.

— Rafał Szafrański,
Roy-Sound
roysound.com

System grandMA2 to jedno z najbardziej dojrzałych rozwiązań sterujących. Wykorzystuje się go do największych i najbardziej wymagających realizacji, bardzo często konsolety grandMA2 pojawiają się w riderach zagranicznych zespołów. Ostatnio, dzięki rosnącej popularności przenośnych akcesoriów do serii MA onPC takich jak podłączane do laptopa skrzydła MA onPC command wing i MA onPC fader wing, również małe teatry mogą korzystać z zaawansowanych możliwości systemu grandMA2.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie