Szkolenie MA Lightning dla dystrybutorów

MA Lighting w siedzibie naszej firmy zrobiło szkolenie dla swoich dystrybutorów z regionu Europy środkowo-wschodniej.

Szkolenia obywały się w dniach 9-10 maja 2017, w których uczestniczyli zaproszeni przez MA Lighting goście specjalni, oraz przedstawiciele dystrybutorów zajmujący się wsparciem technicznym produktów MA Lighting.

Na potrzeby szkolenia MA Lighting sprowadził swój zestaw sprzętu szkoleniowego, na który składały się konsolety grandMA2 light, komputery do MA 3D, zestawy urządzeń MA Network Switch, oraz różne modele bramek MA 2Port Node.

Wybór naszej firmy jako miejsca szkolenia wynikał z wielu korzystnych czynników, jak wielkość i wyposażenie naszego studia, oraz bliskość i łatwość dojazdu między lotniskiem i naszą firmą. Dodatkowym czynnikiem było położenie geograficzne Polski, stanowiące dobry kompromis dla wszystkich zainteresowanych uczestników.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie