Gazela Biznesu 2012 dla LTT

LTT otrzymało tytuł Gazeli Biznesu – nagrodę przyznawaną przez magazyn Puls Biznesu najbardziej dynamicznie rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom.

„Gazela” to – według organizatorów konkursu – firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Aby zostać Gazelą 2012, firma musi spełniać szereg kryteriów. Należą do nich posiadanie dochodów w roku bazowym 2009 mieszczących się w przedziale między 3 a 200 milionami złotych i notowanie rokrocznego wzrostu przychodów ze sprzedaży w latach 2009-2011. W tym okresie firma nie może także ani razu odnotować straty.

Tegoroczna gala wręczenia nagród dla województwa mazowieckiego odbyła się 5-go marca w warszawskim Studio ATM. W imieniu firmy LTT Gazelę odebrał dyrektor handlowy Paweł Mroziński.

Wręczenie Gazel Biznesu. Pierwszy z lewej Paweł Mroziński, dyrektor handlowy firmy LTT.

Organizatorzy rankingu zauważyli, że po długotrwałym okresie spowolnienia gospodarczego wśród przedsiębiorców przeważa ostrożny optymizm. Optymizm wśród laureatów Gazel Biznesu potwierdziła też przeprowadzona wśród nich ankieta, z której wynikało że firmy te spodziewają się korzystnych zmian w nadchodzącym roku. Laureaci Gazel podkreślali też, że trudny okres nie jest dla nich sygnałem do ograniczania działalności, lecz okazją do rozwoju na rynku.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie