grandMA2 w Akart-Audio

Przed sezonem 2013 firma Akart-Audio z Gdyni pozyskała sterownik MA Lighting – grandMA2 Light. Gratulujemy!

Oto jak decyzję tłumaczy Patryk Kalski, dyrektor zarządzający Akart-Audio:

Po zakupie w zeszłym roku MA onPC Command Wing w firmie LTT uznaliśmy, że nowym kierunkiem obranym przez firmę będzie współpraca z firmą LTT i inwestycja w najbardziej riderowy system oświetleniowy w Polsce.
Obecnie posiadając na stanie magazynowym ponad 50 sztuk urządzeń inteligentnych od MAC 250 Krypton po popularne 700-tki oraz LED Wash’e, po dodaniu naszym zdaniem najlepszego sterownika na rynku uważamy nasz system oświetleniowy za kompletny.

System grandMA2 uważany jest za jedno z najbardziej kompletnych, dojrzałych i niezawodnych rozwiązań sterujących, w szczególności dobrze nadające się dla dużych realizacji. Dzięki serii produktów MA onPC, takich jak podłączane do komputerów PC skrzydła MA onPC command wing i MA onPC fader wing, coraz częściej również mniejsze firmy i instytucje mogą cieszyć się możliwościami systemu grandMA2.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie