MA grandMA2 i Martin MAC 700 Profile w Light-Tech

Dzięki swojej niezawodności i wyjątkowo szerokim możliwościom konsolety grandMA2 szybko stają się standardem w sterowaniu oświetleniem i multimediami. Doceniła to firma Light-Tech, która właśnie poszerzyła swoją ofertę o grandMA2 full size. Light-Tech postanowił także zwiększyć ilość posiadanych głów ruchomych MAC 700 Profile firmy Martin. Dostawcą sprzętu jest LTT.

Mający swoją siedzibę w Lublinie Light-Tech od 16 lat zajmuje się profesjonalną obsługą wszelkiego rodzaju imprez estradowych. Firma pracowała między innymi przy koncertach takich gwiazd jak Perfect, Maryla Rodowicz, Kayah, De Mono, Big Cyc, IRA, Ich Troje, Kasia Kowalska, Anna Maria Jopek, Czerwone Gitary, In-Grid, Kult i wielu, wielu innych; wśród jej klientów znajdują się organizacje takie jak urzędy miast Lublina i Poznania, Telewizja Polska, Radio Lublin, lokalne centra kulutry oraz profesjonalni organizatorzy koncertów i wydarzeń kulturalnych.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie