Warsztaty oświetleniowe LTT – 7/8 lutego 2011

W dniach 7-8 lutego 2011 w siedzibie LTT przy ulicy Łopuszańskiej odbyły się darmowe Warsztaty Oświetleniowe. Zainteresowanie było tak duże, że konieczne było zorganizowanie drugiego dnia warsztatów.

Prezentowane były możliwości najnowocześniejszych konsolet grandMA2 firmy MA Lighting oraz ruchomych głów LED firmy Martin.

grandMA2 to obecnie najbardziej wszechstronny system sterowania oświetleniem scenicznym i projekcjami video. Omówiona została funkcjonalność i sposób pracy konsolet, procesorów sygnału DMX NPU, video serwera VPU; zaprezentowano także możliwości zdalnego sterowania oraz programu do wizualizacji grandMA 3D.

W części poświęconym ruchomym głowom Martina zaprezentowane zostały najnowsze trendy w oświetleniu LED. Zademonstrowane zostały urządzenia Martin MAC 101, MAC 301, MAC 401 Dual oraz pierwsza na świecie profesjonalna głowa typu „LED profile” MAC 350 Entour.

Oprócz obejrzenia prezentacji uczestnicy mogli własnoręcznie przetestować sprzęt w showroomie LTT.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie