MA onPC command wing

MA Lighting prezentuje nowy produkt – MA onPC command wing.
Urządzenie to jest przeznaczone do użycia z oprogramowaniem grandMA2 onPC. Umożliwia ono użycie komputera PC z zainstalowanym grandMA2 onPC w sposób zbliżony do pracy na pełnej konsolecie systemu grandMA2.

Jest to znakomite urządzenie zarówno dla dotychczasowych operatorów konsolet grandMA2, jak i dla zupełnie nowych użytkowników chcących zacząć działalność na tym systemie.

Obecni użytkownicy grandMA2 dzięki temu wingowi i komputerowi PC zyskają bardzo wygodne stanowisko do wstępnego programowania spektakli bez angażowania konsolety, dodatkowe mobilne stanowisko do programowania podczas przygotowań do sztuki, oraz możliwość stworzenia wygodnego backupu na bazie oprogramowania onPC.

Nowi użytkownicy, dzięki wbudowanej licencji na 2048 parametrów dla grandMA2 onPC oraz bogatemu zestawowi połączeń, mają możliwość tańszego rozpoczęcia pracy z systemem grandMA2 i stosowania go w mniejszych spektaklach.

W konstrukcji tego urządzenia zastosowano niektóre technologie i rozwiązania obecne w konsoletach grandMA2. Dzięki temu mamy między innymi wysokiej jakości klawisze z indywidualnym regulowanym podświetleniem, enkodery ze skokiem magnetycznym, zestaw executorów, a to wszystko w lekkiej niskoprofilowej konstrukcji w obudowie metalowej. Dzięki temu otrzymujemy komfort pracy zbliżony do użycia konsolety.

Atrakcyjność winga nie kończy się na wyposażeniu górnego panela. Równie imponujący jest tylny panel złączy obejmujący interfejsy DMX, MIDI, LTC i sterowania analogowego. Urządzenie posiada także zintegrowany zasilacz, złącze USB do połączenia z komputerem PC. Dla dodatkowego zabezpieczenia mamy do dyspozycji również gniazdo Kensington.

MA onPC command wing to solidna, poręczna, mobilna i wytrzymała konstrukcja w metalowej obudowie pochodząca od renomowanego producenta.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie