Warsztaty Coolux Pandoras Box v5 (podsumowanie)

Dnia 16 Stycznia 2012 w siedzibie LTT odbyły się Warsztaty Multimedialne których tematem była oferta firmy Coolux po wprowadzeniu nowych produktów i oprogramowania systemu Pandoras Box w wersji 5.

Prezentację poprowadził reprezentant firmy Coolux, Harry Gladow.

Na początek została przedstawiona nowa struktura i hierarchia produktów firmy Coolux, wraz z opisaniem najważniejszych cech nowych produktów i ich planowanego przeznaczenia. Następnie bardziej szczegółowo zostały opisane możliwości oprogramowania w systemach Pandoras Box, które zostały rozbudowane do tak zaawansowanego stanu, że systemy Pandoras Box pozwalają na wykonanie całej produkcji od etapu opracowania materiałów, przez przygotowanie, aż do wdrożenia realizacji na systemie Pandoras Box. Nowe możliwości oferowane przez generatory efektów działające w czasie rzeczywistym, nowe funkcje konwersji, rejestracji, generowania i dzielenia materiałów wideo, oraz wiele innych ulepszeń pozwalają na jeszcze większą swobodę pracy bez potrzeby korzystania z dodatkowego oprogramowania spoza systemu Pandoras Box

Dużo uwagi poświęcono też zagadnieniom projekcji sklejanych oraz projekcjom na obiektach. Przedstawione zostały nowe możliwości oraz praktyczne rady dotyczące przygotowania takich projekcji, poparte przykładami z najciekawszych realizacji.

Kolejnym tematem była możliwość tworzenia własnych interfejsów użytkownika programem Widget Designer. Przykładowa demonstracja wykonana na Widget Designer PRO dodatkowo pokazywała możliwości jakie daje tworzenie interaktywnych prezentacji i usług dzięki współpracy z różnymi protokołami sterowania oraz różnymi rodzajami czujników. Uczestnicy mieli możliwość samodzielnego przetestowania demonstracyjnej interaktywnej instalacji, wyświetlanej na dużym ekranie plazmowym. Rolę urządzenia wskazującego spełniał bezdotykowy detektor AirScan.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie