Opera Podlaska prawie ukończona (galeria)

Fotografie: Irena Hołozubiec / LTT

Trwają ostatnie prace wykończeniowe w Operze Podlaskiej. Jej otwarcie już pod koniec września 2012. W ramach inauguracji wystawiona zostanie opera „Straszny Dwór” oraz musical „Korczak”

Kolumny znajdujące się przed fasadą budynku porasta już winorośl.

Ten widok to charakterystyczna stalowa konstrukcja dachu odbijająca się w przeszklonych ścianach nad głównym wejściem gmachu.

Utrzymane w jasnych kolorach foyer Opery zalewa światło wpadające przez szklane ściany. Czarne bryły po lewej stronie zdjęcia to standy informacyjne z wbudowanymi monitorami – część systemu digital signage.

Widok ze sceny Opery. Na pierwszym planie wózek sceniczny, w głębi po prawej stronie widownia, po lewej stronie kieszeń sceniczna.

Tak wygląda przestrzeń nad sceną główną. Wysoko nad nami kratownice stropu technicznego, gdzie znajdują się m.in. wyciągarki sztankietów.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie