Warsztaty w Szczecinie i Poznaniu zakończone

W zeszłym tygodniu LTT odwiedziło kolejne dwa miasta w ramach wyjazdowych Warsztatów Oświetleniowych. 14 maja nasi pracownicy pojawili się w Szczenie, a 16 maja w Poznaniu.

Warsztaty spotkały się z żywym zainteresowaniem publiczności. Cieszyliśmy się mogąc udzielić odpowiedzi na Państwa pytania, często dotyczące bardzo konkretnych, technicznych aspektów prezentowanych systemów. Formuła Warsztatów zdecydowanie się sprawdza – po reakcjach uczestników wyraźnie widać, że warto było Państwa odwiedzić!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i pozytywne opinie; dziękujemy też wszystkim instytucjom oraz osobom prywatnym, które pomogły w organizacji Warsztatów.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie