Pierwsze MA onPC command wing już w LTT

Już są – do firmy LTT trafiły pierwsze egzemplarze nowych „skrzydeł” ze stajni MA Lighting, czyli MA onPC command wing. Nowe wingi umożliwiają kontrolowanie oprogramowania grandMA2 onPC zainstalowanego na komputerze stacjonarnym lub notebooku. Jak mieliśmy się okazję przekonać, ich instalacja jest błyskawiczna i bezproblemowa, a same urządzenia są lekkie i poręczne.

Wingi zapewniają dobry substytut interfejsu konsolety dla zastosowań szkoleniowych czy małych realizacji oświetleniowych, są też świetnym rozwiązaniem dla podróżujących realizatorów oświetlenia.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie