Trwają bezpłatne Warsztaty Oświetleniowe LTT

Za nami pierwsze cztery spotkania z nowego cyklu Warsztatów Oświetleniowych LTT. Zachęceni popularnością warszawskich edycji naszych darmowych Warsztatów postanowiliśmy zorganizować także spotkania w innych miastach Polski. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę – w wyjazdowych spotkaniach wzięło już udział ponad 80 osób, a to dopiero początek!

Przez ostatnie dwa tygodnie nasi pracownicy odwiedzili Gdańsk, Toruń, Wrocław i Opole pokazując najnowsze technologie sceniczne i sprzęt oświetleniowy dostępny w LTT. Omawialiśmy m.in. system śledzenia ruchu w czasie rzeczywistym BlackTrax, bezprzewodowe systemy sterowania DMX oraz WYSIWYG – nowoczesne narzędzie do projektowania i wizualizacji scenografii i oświetlenia scenicznego. Pokazywaliśmy także takie nowinki sprzętowe, jak podbijające świat sceny światła MAC Aura firmy Martin, naświetlacze Pulsar oraz nowe moduły MA onPC command wing przeznaczone do pracy z oprogramowaniem MA onPC firmy MA Lighting. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się ze sprzętem i skorzystania z promocyjnej, warsztatowej ceny.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie! Formuła wyjazdowa zdecydowanie się sprawdziła – świadczą o tym opinie uczestników. Wkrótce pojawimy się w kolejnych miastach Polski – daty spotkań ogłaszane będą na stronach LTT. Zapraszamy!

Warsztaty Oświetleniowe LTT – wizja artysty 🙂

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie