Trzeci zestaw MA dot2 w Telewizji POLSAT

System sterowania MA dot2 okazał się strzałem w dziesiątkę dla telewizji POLSAT, które po blisko dwóch latach „testów”, zakupiło kolejny, trzeci już zestaw. Tym razem zdecydowano się na instalację konsolety dot2 Core, skrzydła dot2 F-Wing oraz trzech bramek dot2 Node4.

Takie zestawienie przyczyni się przede wszystkim do optymalizacji pracy operatorów oświetlenia w stresujących i dynamicznych sytuacjach charakteryzujących programy informacyjne. Jednak największymi zaletami zainstalowanego rozwiązania są jego mobilność, elastyczność i szeroki wachlarz możliwości. Dzięki tym elementom studia telewizyjne stacji zyskują miano jednych z najnowocześniejszych w naszym kraju.

Telewizja Polsat jest pierwszym w Polsce odbiorcą najnowszych osiągnięć międzynarodowego lidera w branży sterowania oświetleniem MA Lighting International GmbH. Pierwszy zestaw telewizja zakupiła w 2015 r. zaledwie trzy dni po jego inauguracji. Dwa poprzednie znajdują się w studiu POLSAT NEWS 2 oraz POLSAT SPORT.

Wydaje się jednak, że to nie koniec współpracy. Nowoczesne rozwiązania są doskonale dostosowane do organizacji prac studia, zatem prawdopodobnie telewizja, dbając o najwyższą jakość produktów, w przyszłości zdecyduje się na uzupełnianie wyposażenia w pozostałych pomieszczeniach.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie